Hoofdsponsor:
Overige sponsoren:
Lotto Deloitte Ricoh Titleist FJ Monterei
GERELATEERDE WEDSTRIJDEN
11-09-2010 2e ronde Finale Future Jeugdtour
Uitslag voor Dames - : 1e ronde Finale Future Jeugdtour
Nr
Speler Score 1 2 3 4 5 6 7 8 9 uit 10 11 12 13 14 15 16 17 18 in
par 72 4 4 4 5 3 4 5 4 3 36 4 5 4 4 3 4 5 4 3 36
1 Diantha Naafs 79 4 5 4 5 6 4 6 4 3 41 4 4 4 5 3 4 6 4 4 38
2 Caroline Damen 79 5 4 4 7 3 4 5 4 3 39 5 6 6 4 3 4 4 4 4 40
3 Adrienne te Riele 80 5 6 4 7 4 4 6 5 4 45 4 5 4 3 3 4 5 4 3 35
T4 Loulou de Winter 82 5 5 5 6 3 4 6 5 3 42 5 7 4 4 3 5 6 4 2 40
T4 Britt Steeghs 82 6 5 6 5 3 5 4 4 3 41 4 5 5 5 5 6 4 4 3 41
6 Sophie van Wijngaarden 83 4 5 4 6 6 4 5 4 3 41 5 5 4 5 4 4 5 6 4 42
7 Lois Schoof 84 5 5 4 5 4 5 5 5 3 41 6 7 4 5 3 5 5 5 3 43
T8 Esther Hazenoot 87 6 5 6 6 5 5 5 4 2 44 6 6 5 4 3 5 6 5 3 43
T8 Lauren Hillebrand 87 5 5 4 5 3 4 7 5 3 41 5 6 5 5 2 7 7 5 4 46
10 Fleur van Eijndhoven 88 4 5 4 7 4 5 7 4 4 44 5 6 5 5 4 4 6 5 4 44
11 Anoeska Derksen 101 5 6 5 6 7 6 6 7 4 52 6 7 6 4 4 6 8 6 2 49
Uitslag voor Heren - : 1e ronde Finale Future Jeugdtour
Nr
Speler Score 1 2 3 4 5 6 7 8 9 uit 10 11 12 13 14 15 16 17 18 in
par 72 4 4 4 5 3 4 5 4 3 36 4 5 4 4 3 4 5 4 3 36
1 Mitchell Schoorl 72 3 6 4 6 2 4 5 4 3 37 4 5 4 4 3 4 4 4 3 35
2 Lars van der Voort 73 4 4 5 5 3 4 5 4 3 37 5 4 4 4 3 4 5 3 4 36
T3 Gijs van Herwaarden 75 5 5 4 6 4 4 4 4 4 40 4 5 4 4 3 4 4 5 2 35
T3 Caspar Kipp 75 3 5 3 5 4 4 6 4 2 36 4 5 3 5 3 4 6 5 4 39
5 Timo Riensema 76 4 5 4 5 3 4 5 4 3 37 4 4 5 4 4 4 5 4 5 39
6 Micha Brinkman 77 5 4 3 5 4 4 6 4 3 38 5 6 4 4 2 5 5 4 4 39
T7 Tim Talma 78 4 5 3 5 4 4 6 5 3 39 4 5 4 4 3 6 6 4 3 39
T7 Simon Simonse 78 4 4 4 4 3 3 4 5 3 34 6 5 4 5 6 6 4 4 4 44
9 Lars Janssen 79 4 4 4 5 3 5 5 5 3 38 5 6 5 4 3 4 6 4 4 41
T10 Ebel Slijp 81 4 5 6 4 4 5 7 4 4 43 5 5 4 4 3 5 5 4 3 38
T10 Alexander Gorreê 81 5 5 4 5 4 4 7 5 3 42 3 7 4 4 2 6 5 5 3 39
T10 Michel Mijlof 81 5 4 4 6 3 5 5 5 4 41 4 5 4 3 3 5 4 8 4 40
T10 Felix Meijer 81 5 5 5 6 3 4 5 5 3 41 5 5 3 4 3 4 7 5 4 40
14 Gunnar Schotema 82 4 4 4 5 3 3 5 4 4 36 5 7 7 4 6 5 6 3 3 46
15 Jessie van de Graaf 83 6 4 4 6 3 4 4 5 3 39 5 6 6 5 3 5 5 5 4 44
T16 Arno Zielhorst 84 6 4 4 5 5 5 4 5 4 42 4 4 4 4 4 4 8 4 6 42
T16 Lorenzo Nansink 84 5 5 4 5 4 5 4 6 3 41 4 6 4 5 4 5 5 7 3 43
T16 Alex Brantsma 84 5 5 4 5 4 4 4 5 4 40 6 5 5 5 4 5 6 5 3 44
T19 Arnout van Linde 86 4 5 4 8 6 4 4 5 4 44 5 5 4 4 3 6 6 6 3 42
T19 Marc van Houdt 86 4 4 4 5 4 4 10 5 3 43 4 5 4 5 4 8 5 4 4 43
21 Ynno van Erp 87 6 4 5 5 4 5 4 4 4 41 5 5 5 8 4 4 7 4 4 46
22 Norbert van Linde 88 6 5 4 5 4 5 7 6 3 45 7 7 4 4 3 5 5 5 3 43
- Martijn Broeren DQ